درباره ما
فروشگاه ابزار باما

در دهه هشتاد شمسی، همزمان با گسترش صنایع تولیدی در ایران، تنوع گسترده ای در بازار ابزار ایران شکل گرفت. این تنوع گسترده در بازار ابزار برشی موجب گزینه های بیشتری برای مشتریان گردید. از سویی دیگر متاسفانه افرادی سودجو از این شلوغی بازار (مته) سواستفاده کرده و اقدام به فروش کالاهای تقلبی و غیراصل به مردم نمودند که باعث نارضایتی شدید مصرف کنندگان و صنعتگران عزیز میهنمان گردید.
در این بین، برند WOLF با هدف تضمین کیفیت و ارائه کالای کیفیت A در سطح اروپا با قیمت های فوق رقابتی، به بازار عرضه نمود که با تنوع بالا در زمینه تخصصی انواع مته، انواع گردبرها، انواع سرپیچ گوشتی ها و انواع مته های چکشی همراه می باشد. همچنین هدف اصلی گروه صنعتی برند ولف که در رأس آن، حاج داود حیرانی دیزجی می باشد، رعایت انصاف و ارائه بهترین کیفیت موجود ابزارآلات برشی و بادی در کارخانجات دنیا به مردم شریف ایران می باشد.
توفیق خداوند بر رشد روز افزون برند ولف و رضایت مشتریان محترم افتخار این گروه صنعتی می باشد. سپاس خدایی را که ما را در حفظ شعار بی نظیر در کیفیت, بی رقیب در قیمت یاری نمود.

در انتهای دهه ی نود شمسی، رئیس گروه صنعتی برند ولف حاج داود حیرانی دیزجی تصمیم به ساختن برندی زیر مجموعه بنام کراسمن CRASMAN بمنظور تمرکز و دقت بیشتر در حوزه ی ابزارآلات تراشکاری مانند قلاویز و همینطور ابزارآلات بادی نمود. هدف غایی این برند نیز، مانند دیگر برندهای گروه صنعتی برند ولف ارائه بهترین قیمت و بهترین کیفیت به مشتریان عزیز در بازار ایران می باشد. امید است خداوند یارای گروه صنعتی برند ولف در انجام خدمت رسانی هرچه بهتر به مشتریان و مصرف کنندگان محترم باشد .

همزمان با گسترش تقلید و تقلب در بازار مته، گروه صنعتی برند ولف تصمیم به ایجاد یک برند اقتصادی جدید بنام زیناکس ZINAX نمود که هدف آن ارائه کالاهای اقتصادی با کیفیت جنرال و سطحی بسیار بالاتر از کالاهای تقلبی موجود در بازار اما با قیمت بسیار ارزان به ابزار می باشد. دیدگاه اصلی برند ولف در طی دو دهه ی گذشته و همینطور دیدگاه آینده بطور قاطع مبارزه با تقلید و تقلب بوده و بر اساس خط مشی حاج داود حیرانی دیزجی دفاع از حقوق مصرف کننده در رأس اهداف این گروه صنعتی می باشد. انشاءالله خداوند ما را توفیق روز افزون در این راه دهد.

گروه صنعتی برند ولف

مفتخریم با 25 سال سابقۀ کاری در قلب بازار حسن آباد،در حوزه ی ابزارآلات به شما عزیزان خدمت رسانی میکنیم. بی شک پیشرفت هیچ برندی بدون رضایت مشتریانش امکان پذیر نخواهد بود، ما در تلاشیم که با کمک تیم تخصصی و به کارگیری تجربۀ بالای خود و رضایتمندی شما عزیزان باکیفیت ترین ابزارآلات برشی و بادی را ارائه دهیم. 

ضمانت

ضمانت اصل کالا

کالا را با ضمانت اصلی بخرید و از خرید خود مطمئن باشید

قیمت پایین

قیمت مناسب

با قیمت مناسب خرید کن تا گزینه های بیشتری داشته باشی

کیفیت

کیفیت بالا

کالای باکیفیت بخرید تا مجبور به هزینه ی مجدد نشوید

برند معتبر

برند معتبر

برندهای معتبر به دلیل کیفیت بالامعتبر هستند.