گردبر شیشه

گردبر شیشه ابزاری کاربردی برای برش انواع شیشه ها است. این ابزار به صورت گسترده در شیشه بری و سایر صنایع مرتبط استفاده می شود. با استفاده از گردبر می توان روی شیشه، برش های منحنی و دایره ای شکل دقیق با قطرهای دلخواه ایجاد کرد. گردبرهای شیشه در انواع مختلف و با ویژگی های خاص وجود دارند، به همین دلیل در هنگام خرید مته گردبر شیشه باید به مناسب بودن ابزاری که انتخاب می کنید برای کاربردی که در نظر دارید، توجه داشته باشید. از گردبرها معمولا برای برش شیشه های در و پنجره ها در ساختمان سازی، برش شیشه خودروها در خودروسازی و برش انواع شیشه ها در شیشه بری استفاده می کنند.

گردبر شیشه حرفه ای ولف

  • گردبر شیشه حرفه ای ولف – wolf
  • ساخته شده از استیل ضد زنگ
  • قابل استفاده برای سوراخ کاری شیشه های آکواریم، سرامیک
  • سایزبندی موجود: 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 11، 12، 13، 14، 15، 16، 17، 18، 19، 20، 22، 24، 25، 26، 28، 30، 32، 35، 38، 40، 45، 50، 55، 60، 65، 70، 75، 80، 85، 90، 95، 100، 105، 110، 115، 120، 125، 130، 140، 150

مته گردبر شیشه

خرید گردبر شیشه

برای خرید گردبر شیشه باید به نکات مهمی مانند جنس، برند، کیفیت، کاربرد، نوع، اندازه و غیره توجه داشته باشید تا بتوانید مناسب ترین ابزار را برای کاربرد مورد نظر خود تهیه کنید. با توجه به اینکه کیفیت و استاندارد بودن جنس و ساخت این ابزار تأثیر زیادی در عملکرد آن دارد توصیه می شود حتما ابزار مورد نظر خود را از میان محصولات برندهای مطرح انتخاب کنید تا بتوانید از کیفیت بالای آن مطمئن باشید.

انواع گردبر شیشه دستی و نفت خور در این فروشگاه با قیمت مناسبی به فروش می رسد. می توانید ویژگی های انواع گردبرهای موجود در این سایت را بررسی کرده و با توجه به کاربرد مورد نظر خود مناسب ترین ابزار را خریداری کنید. با ثبت سفارش در این سایت، محصول مورد نظرتان در اسرع وقت به شما تحویل داده می شود.

مشاهده کنید: گردبر الماسه

قیمت گردبر شیشه

قیمت گردبر شیشه با توجه به موارد مختلفی مانند جنس، نوع، نفت خور بودن یا نبودن، اندازه، کاربردها و ویژگی ها مشخص می شود. فروشگاه ابزار باما، محصولات با کیفیت و اورجینال را با قیمت مناسبی عرضه کرده است و شما می توانید با بررسی ویژگی های انواع گردبر شیشه و مشاهده قیمت این محصول در این سایت، گردبر مورد نیاز خود را سفارش دهید.

گردبر شیشه

انواع گردبر شیشه

انواع گردبر شیشه با ویژگی های خاص برای کاربردهای مشخص وجود دارند که از رایج ترین آن ها می توانیم به گردبر معمولی شیشه، گردبر نفت خور شیشه، گردبر برنجی شیشه و گردبر نفت خور kr اشاره کنیم. از هر یک از این انواع مختلف با توجه به ویژگی هایی که دارند برای کاربرد خاصی استفاده می شود.

گردبر معمولی شیشه یا همان گردبر شیشه دستی از جنس فولاد ساخته می شود و برای استفاده از آن باید محل برش را با قلم به نفت آغشته کنید. قیمت گردبر شیشه معمولی نسبت به سایر انواع این ابزار مناسب تر می باشد. گردبر نفت خور شیشه بهترین نوع گردبر است و به شما کمک می کند تا به راحتی و با سرعت زیادی، برش دقیقی روی شیشه ایجاد کنید.

گردبر برنجی شیشه نیز نوعی دیگر از گردبر شیشه است که با استفاده از آن می توانید برش های دایره ای و منحنی شکل روی شیشه ایجاد کنید. این نوع گردبر، نفت خور نیست اما عمر مفید زیادی دارد و خرید آن مقرون به صرفه می باشد.

مشاهده کنید: گردبر کبالت

گردبر شیشه حرفه ای ولف

گردبر شیشه حرفه ای ولف، از استیل ضد زنگ ساخته شده است. همچنین تیغه این گردبر از جنس الماس مصنوعی است. قابل استفاده برای سوراخ کاری شیشه های آکواریم، سرامیک. امکان انتخاب بین سایز 3 میلی متر تا 150 میلی متر را دارد. بدنه مقاوم با طول عمر بالا از ویژگی های این گردبر است.