خرید مته دیوار از ابزار باما

مته دیوار

مته دیوار یکی از انواع کاربردی مته است که از مدل های مخلتف آن برای سوراخ  کردن دیوارهای آجری، بتنی، سنگی و بلوکی استفاده می شود. قطر این مته ها در سایزهای 3 تا 16 میلی متر می باشد و انواع مختلفی دارند که مته هسته الماسه با کیفیت ترین آن ها است.    

انواع مته دیوار

انواع مته دیوار در مدل های متفاوت برای سوراخ کردن دیوارهای مختلف وجود دارد که از جمله آن ها می توانیم به مته دیوار سوراخ کن هسته الماسه اشاره کنیم. این نوع مته در سه مدل مختلف مته گرانیت، چهار شیار و پنج شیاروجود دارد.

مته دیوار چهار شیار کیفیت بسیار زیادی دارد و قطر آن 16 و طول آن ۲۶۰ میلی متر است. از آن جایی که سر این مته از الماس است می توانید به راحتی از آن برای ایجاد سوراخ های دقیق و ظریف با سرعت زیاد استفاده کنید. برای استفاده از این مته باید آن را در دریل بتن کن قرار دهید.

یکی دیگر از انواع مته دیوار، مته پنج شیار است که دارای قطر 35 و طول 500 میلی متر می باشد. سر این مته الماس K20 به شکل ضربدر قرار گرفته است و می توانید از آن برای سوراخ کردن دیوارهای بتنی و آجری استفاده کنید.

مته دیوار بتنی یکی دیگر از انواع مته هایی است که برای سوراخ کردن دیوار استفاده می شود. این مته از نوع مته الماسه است و بدنه ای مارپیچ دارد و در نوک آن دو الماس به صورت عمود بر هم قرار دارند. کیفیت الماسی که در سر این نوع مته قرار دارد طول عمر و سطح عملکرد آن را تعیین می کند. مته دیوار بتنی می تواند سخت ترین دیوارها را نیز سوراخ کند. برای استفاده از این مته باید آن را در دریل چکشی قرار دهید.

قیمت مته دیوار

قیمت مته دیوار با توجه به نوع، مدل، جنس، اندازه، کیفیت، برند و غیره تعیین می شود. در این سایت می توانید قیمت انواع مته دیوار را مشاهده کنید و مناسب ترین نوع را برای کاربرد مورد نظر خود سفارش دهید.  

خرید مته دیوار

برای خرید مته دیوار باید به نکاتی مانند برند، جنس، نوع، مدل، اندازه و کیفیت مته توجه داشته باشید. همچنین باید به نوع دیواری که قصد سوراخ کردن آن را دارید و عمق سوراخ های مورد نظرتان نیز توجه کنید. برای خرید مته دیوار می توانید انواع مختلف این مته را در این سایت مشاهده کرده و ویژگی های هر نوع را نیز بررسی و با هم مقایسه کنید تا خریدی مطمئن داشته باشید. با ثبت سفارش در فروشگاه ابزار با ما، ابزار مورد نظر خود را در اسرع وقت تحویل می گیرید.

مته دیوار چه رنگی است؟

انواع مته دیوار با توجه به جنس و مدل آن ها در رنگ های خاکستری بسیار روشن، طلایی، کریستالی  و براق موجود می باشند. مته دیوار سوراخ کن اغلب از جنس آلیاژ کبالت و کربن ساخته می شوند و برخی از مدل های آن نیز پوشانده شده با ذرات الماس می باشند. برخی از این مته ها روکش تیتانویم دارند و به رنگ طلایی هستند.