خرید قلم تخریب از ابزار باما

قلم تخریب

قلم چکش تخریب ابزاری کاربردی است که از آن برای تخریب و شکستن سطوح سخت استفاده می کنند. این قلم ها در انواع مختلفی وجود دارند و هر نوع از آن ها نیز برای تخریب یک نوع سطح مناسب می باشند. استفاده از این قلم ها در صنایع ساخت و ساز و عمران برای تخریب سطوح بتنی بسیار رایج است.

این قلم ها معمولا از جنس آلیاژ کربن و فولاد ( معمولا AISI 8640 و AISI 1045) می باشند و ساختار بسیار مستحکمی دارند و به راحتی، سخت ترین سطوح را نیز تخریب می کنند. مقاومت بدنه این قلم ها را با فورج کردن، افزایش می دهند و نوک این قلم ها نیز در برابر سایش بسیار مقاوم است. انتخاب مناسب ترین نوع قلم تخریب به افزایش سرعت و راندمان کار کمک زیادی می کند.

بررسی قلم تخریب ولف

انواع قلم چکش تخریب

از آن جایی که سطوح موجود در ساخت و ساز از جنس های مختلفی هستند، انواع قلم چکش تخریب نیز با قابلیت ها و ویژگی های مختلف موجود است تا بتوانید مناسب ترین قلم را برای تخریب سطح مورد نظر خود تهیه کنید. قلم تخریب بتن، قلم خردکن سنگ، قلم کندن آسفالت، بیل آسفالت، قلم بوش و قلم درایور برخی از انواع رایج و کاربردی قلم های تخریب می باشند. همچنین می توانیم انواع قلم تخریب را به قلم های تخریب نوک تیز و قلم های تخریب نوک پهن تقسیم بندی کنیم.

قلم تخریب بتن یکی از کاربردی ترین انواع قلم های تخریب است که در مدل های نوک تیزو نوک پهن موجود می باشد. با استفاده از این قلم ها می توانید انواع سنگ ها و بتن ها را بشکنید. برای تخریب سطوحی که مقاومت زیادی دارند قلم نوک تیز به کار می رود و برای تخریب سطوح شکننده تر می توانید ازقلم کندن بتن نوک پهن استفاده کنید.

خرید قلم تخریب

در هنگام خرید قلم چکش تخریب باید به سطحی که قصد تخریب آن را دارید و جنس، نوع و کیفیت قلمی که انتخاب کرده اید توجه داشته باشید. برای مثال برای تخریب سطوح بسیار سخت و بتنی حتما باید از قلم تخریب بتن استفاده کنید. توجه به برند و کیفیت این قلم ها نیز اهمیت زیادی دارد. همچنین باید به مناسب بودن قلمی که انتخاب کرده اید برای نوع تخریبی که می خواهید انجام دهید نیز توجه داشته باشید. از آن جایی که این قلم ها در معرض ضربه های سخت و محکم هستند حتما باید به صورت استاندارد طراحی شده و از متریال با کیفیت تهیه شده باشند.

انواع قلم چکش تخریب در فروشگاه ابزار با ما با قیمت مناسبی عرضه شده است و شما می توانید با بررسی ویژگی های آن ها، مناسب ترین نوع را برای کاربرد مورد نظرتان تهیه کنید. با ثبت سفارش خود در این سایت، ابزار مورد نیازتان را در اسرع وقت تحویل خواهید گرفت.