ست قلاویز ماشینی

قلاویز ماشینی

قلاویز ماشینی در اندازه های مختلفی وجود دارد و می توان آن را روی ماشین تراش یا ماشین مته نصب کرد. از آن جایی که این دستگاه سرعت زیادی دارد برای ساخت تعداد زیادی قطعه در زمان کم گزینه بسیار مناسبی می باشد. به این ترتیب با قلاویز کاری ماشینی می توان تیراژ بالایی را در زمانی کم و با کیفیت زیاد تولید کرد. انواع مختلف قلاویزهای ماشینی با طول بلند، نیمه بلند و بلند موجود است که باید با توجه به محل قلاویزکاری، مناسب ترین گزینه انتخاب شود. این دستگاه به صورت تک مرحله ای است یعنی قلاویز کاری را بر خلاف قلاویز دستی، تنها در یک مرحله انجام می دهد.

قلاویز ماشینی در انواع مختلف و با گام های متفاوتی استفاده می شود. از جمله انواع کاربردی این دستگاه می توانیم به قلاویزهای ماشینی میلی متری یا متریک، میلی متری دنده ریز، میلی متری دنده درشت، اینچی، اینچی دنده ریز، اینچی دنده درشت و قلاویز ماشینی لوله آب و برق اشاره کنیم.

در هنگام قلاویز کاری ماشینی باید براده های ایجاد شده را از داخل سوراخ خارج کنید زیرا باعث شکستن قلاویز می شوند. برای اینکه این براده ها زیاد نشوند باید قلاویز را بعد از مدتی استفاده یک بار در خلاف جهت عادی حرکت بچرخانید. در صورتی که می خواهید قطعات فولادی را رزوه کنید باید ابزار را روغن کاری کنید و برای رزوه کردن قطعات آلومینیومی نیز باید به جای روغن، ابزار را آغشته به نفت نمایید.

همچنین مشاهده کنید: قلاویز چپ گرد

قلاویز ماشینی کراسمن

  • برند کراسمن – crasman
  • ساخته شده از آلیاژ HSS
  • مناسب برای آهن و فولاد
  • قدرت بالا در قلاویز کاری
  • سایز های موجود: M3, M4, M5, M6, M8, M10, M12, M14, M16

قیمت قلاویز ماشینی

قیمت قلاویز ماشینی تحت تأثیر برند، جنس، نوع، ابعاد، کیفیت، کارایی و غیره تعیین می شود. در فروشگاه ابزار باما انواع قلاویزهای ماشینی با قیمت مناسب به فروش می رسند. می توانید قیمت این ابزار را مشاهده کرده و با سایر سایت ها و فروشگاه ها مقایسه کنید و مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین دستگاه را سفارش دهید.

قلاویز کاری ماشینی باعث افزایش سرعت کار و تولید تیراژ بالایی از قطعات در زمانی کوتاه می شود. به همین دلیل قیمت قلاویز ماشینی در مقایسه با کیفیت و کارایی این دستگاه مناسب می باشد.

خرید قلاویز ماشینیست قلاویز ماشینی

ست قلاویز ماشینی شامل انواع مختلفی از قلاویزها با اندازه های مختلف می باشد و شما می توانید با خرید این ست قلاویز تمامی قلاویز های مناسب برای کاربردهای مختلف را به صورت یک جا تهیه می کنید. همچنین می توانید با توجه به نیاز و کاربرد مورد نظر خود ست مناسبی را تهیه کنید که انواع کاربردی و مورد نیاز برای شما را داشته باشد.